Vasárnapi hirdetések 2022.02.27.

Évközi 8. vasárnap – 2022.02.27.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn 18:00 órától gyóntatás lesz, utána 18:30 órakor a Szentmise kezdődik.
  • Szerdával (március 2.) megkezdődik a nagyböjti időszak. Hamvazószerdán 18:00 órakor lesz Szentmise templomunkban. Ne feledkezzünk el arról, hogy ez szigorú böjti nap!
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtök délután 4 órakor, a felsősöket pedig péntek délután 5 órakor! Maszkot mindenki hozzon magával!
  • Március 3-6. között Verbita Missziós Napok lesznek a veresegyházi templomban lelki programokkal, előadásokkal, tanúságtételekkel. Kérjük a kedves testvéreket, hogy nyitott szívvel és minél nagyobb számban vegyenek részt a programokon. A verbita atyák ellátogatnak Erdőkertesre is, március 5-én szombaton 18:00 órakor ők mutatják be a Szentmisét és utána missziós előadással készülnek. Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!
  • Ma a katolikus iskolák javára gyűjtjük a perselypénzt, adományaikat köszönjük!
  • Tájékoztatjuk a testvéreket, hogy a „SZERETET újság” március 1-jétől nem lesz elérhető templomunkban. Aki kiadványt a továbbiakban saját címére szeretné megkapni, a megrendeléshez Lugosi Gyulától, vagy a sekrestyében kérhet segítséget.