Vasárnapi hirdetések 2022.01.30

Évközi 4. vasárnap – 2022.01.30.

• Hétfőn 18:30-kor lesz Szentmise, utána kezdődik a felnőtt hittan a közösségi teremben.
  • Szeretettel várjuk a gyerekeket az Oratóriumba! Az alsósokat csütörtökön délután 16:00-17:00 óra között, a felsősöket pedig pénteken 17:00-18:00 óra között! Maszkot mindenki hozzon magával!
  • Kérjük azokat a jegyespárokat, akik idén kívánnak egyházi házasságot kötni, január végéig jelentkezzenek a sekrestyében vagy a veresegyházi plébánián!
  • Házszentelést kérni a sekrestyében név, cím és telefonszám mega-dásával, vagy a rolik.robert@vaciegyhazmegye.hu e-mail címen lehet.
  • Szeretettel ajánljuk a családok figyelmébe a gyermekeknek szóló „Élő kenyér” című misekalauzt. A havonta megjelenő kiadvány teljes terjedelmében színes, 64 oldalas. Tartalmazza a vasárnapi és ünnepnapi szentmise szövegeit, szentek életét, játékos feladatokat. 6-14 éves gyermekeknek ajánlott. Kérjük, akik szeretnék megrendelni a misekalauzt, jelezzék azt a sekrestyében február 7-ig. A rendelést a veresegyházi plébánia fogja intézni. Az előfizetési díj 10 hónapra (márciustól decemberig) 4500Ft, vagy 6500 Ft attól függően, hogy hány példányt rendelünk.
  • Aki az ingyenes SZERETET újság postaköltségéhez anyagilag hozzá tud járulni, kérjük a pénzbeli támogatását a sekrestyében adja le továbbításra. Részletek a hirdetőn. Köszönjük.
  • Az Adoremus februári számát a sekrestyésből lehet elvinni!
  • Köszönjük, hogy betartják az egyházi és állami járványügyi rendelkezéseket! Kérjük, hogy aki beteg (köhög, tüsszög, náthás, lázas), ne menjen közösségbe, templomba! Vigyázzunk egymásra és önmagunkra is!