Vasárnapi hirdetések 2021.06.20.

Évközi 12. vasárnap – 2021.06.20.

Szeretettel hirdetjük:

  • Esedékes az Új Ember katolikus hetilap következő negyedévi előfizetése. Az előfizetéshez csatlakozni, vagy az eddigi előfizetést lemondani most lehetséges. 10 db, vagy annál több lapszám esetén jár a csoportos kedvezmény, ha ez nem lesz meg, le kell mondanunk a rendelést. Kérjük, hogy a régi és leendő előfizetők június 20-ig jelezzék szándékukat Lugosi Gyulánál, vagy a sekrestyében!
  • Szent Péter és Szent Pál apostolok főünnepén, június 29-én kedden lesz Molnár Zsolt atya pappá szentelésének 25. évfordulója, vagyis ezüstmiséje. Az ünnepi szabadtéri Szentmise 17:00 órakor lesz a kosdi templomkertben. Hogy a helyi szervezők munkáját segítsük, kérjük a Kedves Testvéreket, hogy részvételi szándékukat mielőbb jelezzék Jácinta nővérnél (30/4585659). Az ajándékhoz hozzájárulni, ami egy hordozható betegellátó és szentmisekészlet, a sekrestyében lehet. Köszönjük!