Vasárnapi hirdetések 2020.09.27.

Szentírás vasárnap

• Az Engesztelő imacsoport keddenként 18:00 órakor tartja imaóráit a templomban. Szeretettel várjuk az imádkozókat!
  • Az óvodás hittan-foglalkozásra még szeptember végéig lehet jelentkezni az óvodákban jelentkezési lapok kitöltésével!
  • A bérmálkozó-csoport második évének első alkalma október 1-jén csütörtökön lesz, amelyre szeretettel várják a szülőket is.
  • Jövő héttől az Oratóriumot egy ideig online folytatjuk, úgy, ahogy tavasszal is tettük. A változást hirdetni fogjuk.
  • Jövő vasárnap a 8:00 órakor kezdődő szentmisében
    6 gyermek járul az első szentáldozáshoz. Imádkozzunk értük! A szertartás próbája október 3-án szombaton, 17:00 órakor lesz a templomban.
  • Elvihető a sekrestyéből az októberben induló elsőáldozási felkészítésre a jelentkezési lap, amit kitöltve kérünk visszahozni október 4-ig! A szülőknek október 9-én pénteken, 19:00 órakor lesz megbeszélés a Szentlélek templom emeleti termében. A felkészítő hétfőnként 16:00 órakor lesz a Szentlélek templomban. Az első alkalom október 12.
  • Jövő vasárnap lesz a Péter-fillér gyűjtés.