Vasárnapi hirdetések 2020.01.12.

Urunk megkeresztelkedése

2020.01.12.

~Hétfőn (január 13.) Szentmise helyett igeliturgia lesz 17:30 órakor.

~Kedden nem lesz felnőtt hittan, majd 28-án folytatódik..

~Péntek délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!

~Kérjük, hogy akik 2020-ban kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián.

~Aki iskolai felvételhez plébánosi ajánlást kér, először a hitoktatóját keresse meg, mert vele egyeztetve készülnek el az ajánlások, azután a plébánost. Kérjük, hogy az ajánlások kérését ne halasszuk az utolsó pillanatra, mert akkor már nem biztos, hogy határidőre meg tudjuk adni.

~Már most hirdetjük, hogy az előző évekhez képest bővülés történik az ökumenikus imahét erdőkertesi menetében, idén mindegyik felekezet templomában lesz egy imaalkalom.

Kedd (január 21.) 18.00 óra, katolikus templom

igehirdető: Gergely Ferenc Barnabás református lelkész

Csütörtök (január 23.) 18.00 óra, evangélikus templom

igehirdető: Molnár Zsolt katolikus plébános

Szombat (január 25.) 16.00 óra, református templom

igehirdető: Eszlényi László evangélikus lelkész

Szeretettel várunk mindenkit mindegyik alkalomra!

~Mivel január 21-én kedden mi leszünk a házigazdák, kérjük a kedves testvérek segítségét a közös imádság utáni agapé megszervezésében!