Vasárnapi hirdetések 2019.12.01.

Advent 1. vasárnapja – 2019.12.01.

~Adventben Erdőkertesen hétfő reggelente 6:00 órakor lesznek rorate szentmisék; keddtől-péntekig pedig Veresegyházon tudunk hajnali misén részt venni.

~Adventi időszakban, december 3-tól kezdődően, keddtől-péntekig igeliturgiát tartunk reggel 6 órakor a közösségi teremben.

~Szerdán 19:30-kor a templomi kórus tart énekpróbát a közösségi teremben, Adventre és Karácsonyra készülünk.

~Pénteken délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!

~Jövő vasárnap (dec. 8.) 8:00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel várunk minden családot a szentmisén való közös szolgálatra, valamint a szentmisét követő Mikulás ünnepségre, amit szintén a templomban tartunk.

~Az adventi és karácsonyi időszakkal kapcsolatos információk megtalálhatóak a decemberi Forrás újságban.