Vasárnapi hirdetések 2019.11.24.

Krisztus, a mindenség királya

2019.11.24.

~Kedden 18:30-kor missziós imaóra lesz.

~Pénteken délután a megszokottnál korábban, már 4 órától várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!

~Kérjük a testvéreket, hogy aki iskolai hitoktatást tudna vállalni decemberi kezdéssel, félállásban, Veresegyházon, negyedikestől-nyolcadikosig tartó korosztály számára, csütörtöki és pénteki napokon, keresse meg Zsolt atyát ezzel kapcsolatban.

~Jövő vasárnap, Advent 1. vasárnapjával megkezdődik az új egyházi év. Már most hirdetjük, hogy decemberben Rorate Szentmisék hétfő reggelente 6:00 órakor lesznek Erdőkertesen. Az adventi és karácsonyi időszakkal kapcsolatos információk megtalálhatóak a decemberi Forrás újságban.

~Ma a perselyadományokat a Karitász javára gyűjtjük!