Vasárnapi hirdetések 2019.11.03.

Évközi 31. vasárnap – 2019.11.03.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn (nov. 4.) a 17:30 órakor kezdődő szentmisét Varga János verbita atya tartja, aki Dél-Amerikában, Argentínában teljesít missziós szolgálatot. A szentmise után ő vezeti a szentségimádást, amelyben gyógyulásokért is imádkozunk.

  • Kedden (nov. 5.) nem lesz felnőtt hittan.

  • Szerdán, (nov. 6.) megkezdődik az elsőáldozási felkészítés a gyerekek számára Veresegyházon 17:00 órakor, a megbeszélt helyszíneken.

  • Pénteken (nov. 8.) délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!

  • Vasárnap (nov. 10.) 8:00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel várunk minden családot a szentmisén való közös szolgálatra.

  • Mindenszentek és halottak napja ünnepeihez kapcsolódva november 12-én este 19:30 órakor előadás és beszélgetés lesz a közösségi teremben a gyászról. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

  • Már hagyománynak mondható, hogy templomunk is helyszíne a 2020-as Budapesti Eucharisztikus Kongresszust előkészítő szentségimádásoknak. November 23-án Krisztus Király ünnepének előestéjén 19:00 órára újra hívunk mindenkit közös imádságra! Az eseményhez egyházközségünk honlapjáról (erdokertes.vaciegyhazmegye.hu) is lehet csatlakozni. Aki az énekesi vagy zenei szolgálatban is szívesen részt venne, azokat várjuk majd november 13-án szerdán, 19:30-ra próbára.

  • Rendelkezés az Ad resurgendum cum Christo alapján