Vasárnapi hirdetések 2019.06.09

2019.06.09. – Pünkösd

Szeretettel hirdetjük:

  • Pünkösdvasárnapig tart a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által meghirdetett gyűjtés a Srí Lankán elkövetett terrortámadások érintettjeinek megsegítésére. Adományainkkal segítsük keresztény testvéreinket és imádkozzunk értük! A bankszámlaszám: 11100104-18181490-14000003.
  • Hétfőn Szűz Máriát, az Egyház Anyját ünnepeljük, a Szentmise a szokott időben 17:30 órakor kezdődik.
  • A verbiták idén is tartanak missziós táborokat Kőszegen. Idei táboraik mottója: „Krisztusban az Élet”. Az adományoknak köszönhetően nem kellett árat emelniük. A tavalyi évhez hasonlóan ismét kérik segítségünket, hálával és köszönettel. A pénzadományokat a missziós imacsoport tagjai gyűjtik, június 10-ig, Pünkösd utáni hétfőig.
  • Szerdán 18:30 órakor a templomi kórus tart énekpróbát a közösségi teremben.
  • Csütörtökön 18:45-től (kb. 20:00 óráig) gitáros énekpróbát tartunk a közösségi teremben, ahova szeretettel várjuk az érdeklődőket!
  • Péntek délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.
  • Ebben a hónapban, kivételesen, szombati napon lesz a családos szentmise. Egészen pontosan jövő héten szombaton, azaz június 15-én 18.00 órakor. Jó idő esetén a szentmisét a templomkertben tartjuk meg. Szeretettel várunk minden családot a szentmisén való közös szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra!
  • Templomunk idén is csatlakozik a 2020-as budapesti Eucharisztikus Kongresszust előkészítő világméretű Szentségimádáshoz. Június 22-én, Úrnapja szombatján azelőesti Szentmise után, kb. 19:00 órától egy óráscsendes Szentségimádást tartunk, taizéi énekekkel. Mindenkit szeretettel várunk!
  • A Katolikus Karitász petíciót nyújtott be Ukrajna új elnökének Vladimir Zelenszkíjnek, amelyben arra kérik az elnök segítségét, hogy a magyarországi és más külföldi karitatív szervezetek által indított segélyszállítmányok bürokratikus akadályok nélkül, egyszerűen, gyorsan, korlátozások nélkül juthassanak el a kárpátaljai és ukrajnai rászoruló családokhoz és karitatív szervezetekhez. A petíciót a CitizenGo online oldalon lehet aláírni.