Vasárnapi hirdetések 2019.06.02.

Urunk mennybemenetele

2019.06.02.

Szeretettel hirdetjük:

  • Szerdán 18:30 órakor a templomi kórus tart énekpróbát a közösségi teremben.
  • Péntek délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.
  • Jövő héten szombaton, Pünkösd vigíliáján az esti Szentmise után kb. 19:00 órától Szentlélek-váró taizéi ima lesz templomunkban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Pünkösdvasárnap lesz a veresegyházi templombúcsú, a 9:30-as ünnepi szentmisében tartja aranymiséjét Láng András atya, aki veresegyházi származású. A nap folyamán 9-15 óra között pünkösdi játékok lesznek a Szentlélek téren és a Pio otthon udvarán, szeretettel várnak gyerekeket, felnőtteket egyaránt.
  • Pünkösdvasárnapig tart a Magyar Katolikus Püspöki Konferencia által meghirdetett gyűjtés a Srí Lankán elkövetett terrortámadások érintettjeinek megsegítésére. Adományainkkal segítsük keresztény testvéreinket és imádkozzunk értük! A bankszámlaszám: 11100104-18181490-14000003.
  • Templomunk idén is csatlakozik a 2020-as budapesti Eucharisztikus Kongresszust előkészítő világméretű Szentségimádáshoz. Június 22-én, Úrnapja szombatján azelőesti Szentmise után, kb. 19:00 órától egy óráscsendes Szentségimádást tartunk, taizéi énekekkel. Mindenkit szeretettel várunk!
  • A verbiták idén is tartanak missziós táborokat Kőszegen. Idei táboraik mottója: „Krisztusban az Élet”. Az adományoknak köszönhetően nem kellett árat emelniük. A tavalyi évhez hasonlóan ismét kérik segítségünket, hálával és köszönettel. A pénzadományokat a missziós imacsoport tagjai gyűjtik, június 10-ig, Pünkösd utáni hétfőig.