Vasárnapi hirdetések 2019.04.21.

Húsvétvasárnap – 2019.04.21.

Urunk feltámadása

Szeretettel hirdetjük:

  • Húsvéthétfőn reggel 8:00 órakor lesz Szentmise.
  • Kedden még nem lesz felnőtt hittan, majd április 30-án folytatódik.
  • Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.
  • Örömmel hirdetjük, hogy azok a gyerekek, akik idén ősszel kezdik majd meg elsőáldozási felkészülésüket, a 2020-as Eucharisztikus Kongresszus budapesti nyitó szentmiséjét is választhatják elsőáldozásuk helyszínéül! Az elsőáldozás megszervezéshez szükséges a várható résztvevők létszámának felmérése, ezért már most kérjük a jelentkezéseket mindenkitől. Alsó korhatár: aki 2019. szeptemberében kezdi az általános iskola 3. osztályát. Jelentkezési lap átvehető a sekrestyében, amelyet majd ugyanoda kérünk kitöltve leadni. A jelentkezés határideje: 2019. május 15. További információk.
  • A június 1-jén megrendezésre kerülő „EZ AZ A NAP” dicsőítő estre már jegyek kaphatók a sekrestyében: Rendkívül kedvezményes áron! A plébániáról külön buszt is indítunk az Arénához, amelyre jelentkezni szintén a sekrestyében lehet. További információk a kihelyezett plakátokon.
  • A Mária Út Egyesület, a Mária Rádió támogatásával vonatos zarándoklatot szervez május 31. és június 2. között a csíksomlyói pápalátogatásra, Székely János szombathelyi megyéspüspök lelki vezetésével. A zarándoklat részletei.