Vasárnapi hirdetések 2019.03.31.

Nagyböjt 4. vasárnapja – 2019.03.31.

Lætare”

Szeretettel hirdetjük:

  • Szerdán 18:30 órakor énekpróba lesz a közösségi teremben.
  • Péntek délután 5 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • Nagyböjtben minden pénteken 18:00 órakor keresztút imádságot tartunk a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • A tartósélelmiszer adományokat a mai vasárnappal bezárólag lehet elhozni ide a templomba. Köszönjük a szegényeknek szánt adományaikat. A gyűjtéssel kapcsolatos püspökkari körlevelet a faliújságon és az egyházközség honlapján is el lehet olvasni. Telefonos adományvonalon is bekapcsolódhatunk a Karitász segítő munkájába. Ha hívjuk a 1356-os telefonszámot, hívásonként 500 forinttal segítünk.
  • Életem célja: megtanulni szeretni” Ezzel a mottóval április 13-án, szombaton egyházközségi lelki nap lesz a veresegyházi Szentlélek-templomban. Az alkalmat Székely János szombathelyi megyéspüspök vezeti. Szeretettel hívnak mindenkit elmélyülésre, feltöltődésre, azokat is, akik csak egy-egy részbe tudnak bekapcsolódni! Részletek a kihelyezett plakáton olvashatóak.
  • Szabaddá vált egy Új Ember hetilap előfizetés. Aki szeretné átvenni, jelentkezzen a sekrestyében.
  • Jövő vasárnap a Szentföld javára lesz gyűjtés.