Vasárnapi hirdetések 2019.01.20

2019.01.20.

• A jövő heti ökumenikus imahét programjai miatt a hétköznapi esti szentmisék elmaradnak mind Erdőkertesen, mind Veresegyházon.
  • A veresegyházi alkalmak minden napon 18.00 órakor kezdődnek.
    Hétfő (január 21.), katolikus templom
    ,
    igehirdető: Albert Gábor evangélikus lelkész
    Kedd (január 22.), baptista imaház,
    igehirdető: Molnár Zsolt katolikus plébános
    Szerda (január 23.), evangélikus templom,
    igehirdető: Bacsó Benjamin baptista lelkipásztor
    Csütörtök (január 24.), református templom,
    igehirdető: Sivadó János görög katolikus parókus
    Péntek (január 25.), katolikus templom, igehirdető: Fukk Lóránt református lelkész Erdőkertes, szombat (január 26.) 16.00 órakor, evangélikus templom, igehirdető: Kovács Lajos SJ jezsuita szerzetes
  • Kedden 19:30-kor lesz felnőtt hittan Zsolt atyával, szeretettel várunk minden érdeklődőt!
  • Szerdán 16:00 órakor kezdődik a keresztségre készülő gyerekek első felkészítő órája Veresegyházon, a Szent Pio Otthonban.
  • Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.
  • Kérjük, hogy akik 2019-ben kívánnak egyházi házasságot kötni templomunkban, jelezzék ezt január végéig a Veresegyházi Plébánián.