2018.11.18 Vasárnapi hirdetések

Évközi 33. vasárnap

2018.11.18.

Szeretettel hirdetjük:

  • Hétfőn van Árpád-házi Szent Erzsébet ünnepe, a szentmise a szokásos időpontban, 17:30-kor lesz.
  • Kedden 18:30-kor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
  • Aki szívesen közreműködne a szombati Szentségimádás énekesi vagy zenei szolgálatában, szeretettel várjuk szerdán 19:30 órakor próbára, a közösségi teremben!
  • Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban.
  • Felkészítés indul a keresztség szentségének felvételére általános iskolás gyerekek számára, 14 éves korig. A felkészítés előreláthatóan (2019.) január és február hónapban lesz Veresegyházon, szerdánként 16:00-16:45 óra között. További információk a hitoktatóktól kérhetők, jelentkezni Molnár Zsolt plébános atyánál lehet 2018. december 21-ig. (Elérhetőségek: tel.: 20/910-4509, email: veresegyhaz@vaciegyhazmegye.hu, plébániai irodaügyelet: kedd és csütörtök 17:00-18:00 óra között, cím: 2112 Veresegyház, Szentlélek tér 1-3.)
  • Idén is csatlakozunk a Krisztus Király ünnepének előestéjén tartandó világméretű Szentségimádáshoz. Jövő héten (nov. 24.) szombaton este, a Szentmise után 19:00 órától lesz a Szentségimádás templomunkban, amelyre szeretettel hívunk mindenkit! Fontos, hogy aki tudja, hogy részt fog venni ezen a Szentségimádáson, csatlakozzon az esemény internetes oldalán vagy az egyházközségi honlapról (https://corpusdomini.iec2020.hu/#/esemeny/349 https://erdokertes.vaciegyhazmegye.hu/) vagy jelezze most a sekrestyében. A közösségvezetők, és családtagok is beregisztrálhatják mindazokat, akiknek nincs email címük! Helyszínként az Erdőkertesi Jézus Szíve Templomot kell kiválasztani! Tavaly több, mint 30 ezren imádkoztunk együtt ezen az estén szerte a világon, legyünk most is minél többen! (Erdőkertesen eddig még csak 13-an jelezték, hogy részt fognak venni… )
  • A mai szentmisén a Karitász számára van gyűjtés.