2018.10.28. Vasárnapi hirdetések

Évközi 30. vasárnap – 2018.10.28.

Szeretettel hirdetjük:

 • Hétfőn 17:30 órakor lesz szentmise.
 • Kedd este 19:30 órakor folytatódik a felnőtt katekézis, minden érdeklődőt szeretettel várunk!
 • Szerdán 19:30 órakor énekpróba lesz a közösségi teremben.
 • Csütörtökön (november 1-jén) lesz Mindenszentek ünnepe! Ne feledkezzünk el arról, hogy ez kötelező ünnep!
  Veresegyházon október 31-én szerdán este Mindenszentek ünnepi előesti szentmise lesz 18.30-kor.
  Csütörtökön, Mindenszentek napján reggel 8:00 órakor lesz szentmise Erdőkertesen és Veresegyházon egyaránt.
  Az erdőkertesi temetői közös imádság és sírkőmegáldás nov. 1-jén közvetlenül a reggeli szentmise után lesz. A sírkőmegáldásra vonatkozó kéréseket Bazsik Ferencné temetőgondnoknál és a sekrestyében lehet jelezni.
 • Pénteken (november 2-án) Halottak napján 17:30 órakor lesz szentmise Erdőkertesen.
 • Pénteken nem lesz Oratórium. Az őszi szünet után találkozunk újra!
 • November 13-án 12:00-18:00 óra között kerül megrendezésre a Váci Egyházmegye Keresztény Vállalkozóinak I. Találkozója, Váci Piarista Gimnázium Dísztermében. A részvétel regisztrációhoz kötött. További részletek az egyházmegye honlapján itt (a fájl letölthető a lenti linken is) és a faliújságon is olvashatóak.
 • November 16-18-i hétvégén jezsuita szerzetesek lesznek a veresegyházi egyházközség vendégei. Péntektől vasárnapig változatos programokkal (előadások, imaalkalmak, csoportos- és személyes beszélgetések) adnak majd lehetőséget töltekezésre, szellemi és lelki megújulásra, kikapcsolódásra. Szeretettel várnak mindenkit erre a hétvégére! Részletes program hamarosan!
 • Felkészítés indul a keresztség szentségének felvételére általános iskolás gyerekek számára, 14 éves korig. A felkészítés előreláthatóan (2019.) január és február hónapban lesz Veresegyházon, szerdánként 16:00-16:45 óra között. További információk a hitoktatóktól kérhetők, jelentkezni Molnár Zsolt plébános atyánál lehet 2018. december 21-ig.
 • A templomhomlokzat ereszcsatorna-javítása és a villámvédelmi felülvizsgálat munkálataihoz kérjük a Testvérek további nagylelkű adományait. Nagyon köszönjük!