2018.10.14. Vasárnapi hirdetések

Évközi 28. vasárnap

2018.10.14.

Szeretettel hirdetjük:

 • Kedd este 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
 • Szerdán 19:30-kor taizéi énekpróba lesz a közösségi teremben. Mindenkit szeretettel várunk!
 • Október 18-án, csütörtökön 18:45-től (kb. 20.00 óráig) a gitáros mise énekpróbája lesz a templom melletti közösségi teremben, ahova szeretettel várjuk az érdeklődőket!
 • Péntek délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
 • Október 21-én vasárnap 8.00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel várunk minden családot a szentmisén való közös szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra!
 • Még tart a jó idő, ezért egyházközségünk szeretné minél hamarabb elvégezni az őszi kerti munkálatokat a templomkertben. A munkálatok közül néhány: száraz levelek összegyűjtése, elszáradt ágak és tuják metszése, fűnyírás stb. A munkálatokat október 22-én, hétfőn (nem munkanap!) reggel 9.00-től kb. déli 12.00 óráig végeznénk el, ahová hívjuk és várjuk a kedves Testvérek segítségét és összefogását! Előre is köszönjük!
 • Azoknak a gyerekeknek (ált. isk. 3. osztályos kortól), akik jövőre szeretnének elsőáldozók lenni, az előkészítő hittan az őszi szünet után kezdődik. Az alkalmak szerdánként 17:00 órakor lesznek Veresegyházon. Kérjük a szülőket, hogy az erre vonatkozó jelentkezési lapot – melyet a sekrestyében vehetnek át – az első szülői értekezletre, október 24-én, szerdán 19:00 órára vigyék magukkal! (Veresegyház, Szent Pio Otthon)
 • Templomi kórusunk ezúttal a veresegyházi templomban tart taizéi imaórát, október 26-án pénteken, a 18:30-as gyászmise után, ahol elhunyt hozzátartozóinkért fogunk imádkozni. Szeretettel várunk mindenkit közös imádságra!
 • Kedves Testvérek! Még hátra van az ereszcsatorna javítása, és az év végéig a villámvédelmi felülvizsgálatot is el kell végeztetni. Ezekhez a munkálatokhoz kérjük a Testvérek további nagylelkű adományait. Nagyon köszönjük!
 • Jövő vasárnap a missziók javára lesz gyűjtés.
 • Most vasárnap Veresegyházon a 11 órai szentmisében járulnak első szentáldozáshoz azok a gyerekek, akik tavaly ősszel kezdték el a felkészülésüket. Imádkozzunk értük!
 • Szintén most vasárnap ünnepli az Egyház VI. Pál pápa és Oscar Roméro érsek szentté avatását Rómában. Az októberi Forrás újságban is olvashatunk róluk. A szertartást a Duna Word tv csatornán 10:00 órától lehet követni.