Vasárnapi hirdetések 2018.07.29.

Évközi 17. vasárnap – 2018.07.29.

• Jövő héten csütörtökön és pénteken (aug. 2-3.) délután 15:00 órakor lesz Oratórium. Kérjük a résztvevő gyerekeket, hogy festéket és ecsetet hozzanak magukkal!

• A következő NaHallod! Találkozó szeptember 14-16. között lesz Fóton, amelyre szeretettel várják a nagyothalló és siket testvéreket, hozzátartozóikat, és minden érdeklődőt. További információk a faliújságon olvashatók.

• Kedves Testvérek! Idén is folytatódik a templomunk felújítása. Most a nagy torony lamellás és üvegezett ablakai valamint a kis torony ablakai és a padlástér felső kerek ablakának cseréje zajlik. Ezzel a templom ablakainak cseréje befejeződik.
    A két torony közötti esőcsatorna hibájának kijavítása, ideiglenes jelleggel megtörtént, de szükséges a jobb oldali vég cseréje.
    Az idén esedékes a villámvédelmi felülvizsgálat is, mert lejár az előző érvényessége.
    A fenti munkák elvégzéséhez a pénzügyi fedezet jelenleg nem elegendő.
    Kérjük a Testvéreket, hogy lehetőségükhöz mérten támogassák ezeket a munkákat adományaikkal. Köszönjük!