Vasárnapi hirdetések 2018.05.06.

Húsvét 6. vasárnapja – 2018.05.06.

Szeretettel hirdetjük:

  • Május 6-án, vasárnap 8:00 órakor gitáros szentmise lesz templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat, és az egyházközség minden tagját a szentmisén való szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra, amit a közösségi teremben tartunk! Anyák napja alkalmából köszöntjük az Édesanyákat.
  • Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz.
  • Kedd este 19:30 órakor folytatódik a felnőtt katekézis Zsolt atyával. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!
  • Szerdán 19:30-tól a templomi kórus tart énekpróbát a közösségi teremben. A közelgő ünnepekre (Mennybemenetel, Pünkösd, Szentháromság, Úrnapja, Jézus Szíve, stb.) készülünk. Szeretettel várunk mindenkit, aki szívesen részt venne az énekesi szolgálatban.
  • Péntek délután 5 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • A jövő héten, szombat este (május 12.) a szentmise után ismét „Via Lucis” (Fény útja) imádságra hívjuk a Kedves Testvéreket! Húsvéti Idő imája ez, amikor 14 állomáson keresztül a Feltámadt Jézussal találkozhatunk. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Ebben az évben május 22-éig lehet rendelkezni a szja 1+1 százalékáról. Idén kiemelten fontos, hogy rendelkezzünk adónk egyházi 1%-áról, mert 2018-tól a benyújtott nyilatkozatok újabb nyilatkozat beadásáig vagy ennek visszavonásáig érvényesek maradnak. A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011. További információk a templomi faliújságon, szórólapokon és az egyházközség honlapján is olvashatóak.
  • A 2020-as Budapesti Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusra készülve most világszerte 2020 helyszínen szeretnénk Jézust imádni. Ezért június 2-án, Úrnapja szombatján délután 5-órától együtt dicsőítjük az Oltáriszentségben jelen lévő Jézust szerte a világon! Templomunk is helyszíne lesz ennek a világméretű imádságnak! Mindenkit szeretettel várunk!