Vasárnapi hirdetések 2018.04.01

KRISZTUS FELTÁMADÁSA

Húsvétvasárnap – 2018.04.01.

 

 Szeretettel hirdetjük:

  • Húsvéthétfőn reggel 8 órakor lesz szentmise.
  • Kedden 17:00 órakor filmvetítést tartunk a közösségi teremben. Húsvét ünnepéhez kapcsolódva a „Feltámadott” (Risen) című filmet nézzük meg, amely a Jézus halála és feltámadása körüli eseményeket dolgozza fel. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!
  • Kedd este még nem lesz felnőtt katekézis, a következő alkalom április 10-én lesz.
  • Szeretettel várjuk az általános iskolásokat péntek délután 5 órakor az Oratóriumban!
  • Április 8-án, azaz jövő héten vasárnap 8:00 órakor családos szentmise lesz templomunkban. Szeretettel hívjuk és várjuk a családokat, és az egyházközség minden tagját a szentmisén való szolgálatra, valamint a szentmisét követő agapéra, amit a közösségi teremben tartunk!
  • A családos szentmisére készülvén, április 5-én, csütörtökön 18:45-től (kb. 20.00 óráig) gitáros énekpróbát tartunk a templom melletti közösségi teremben, ahova szintén szeretettel várjuk az érdeklődőket!
  • Idén kiemelten fontos, hogy rendelkezzünk adónk egyházi 1%-áról, mert 2018-tól a benyújtott nyilatkozatok újabb nyilatkozat beadásáig vagy ennek visszavonásáig érvényesek maradnak. A Magyar Katolikus  Egyház technikai száma: 0011. http://www.ajosagosszekot.hu/