Vasárnapi hirdetések 2018.02.18

Nagyböjt 1. vasárnap – 2018.02.18.

• Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
  • Nagyböjtben az énekpróbák alkalmával készülünk a Nagyböjti vasárnapok, valamint a Nagyhét és a Húsvéti Szent Háromnap ünnepi alkalmaira. Szeretettel várunk mindenkit szerda esténkét 19:00 órakor a közösségi teremben.
  • Pénteken 17:00 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • Nagyböjtben pénteki napokon 18:00 órakor Keresztút imádságot tartunk a templomban. Szeretettel várunk mindenkit!
  • Február 24-én szombaton a szentmise után lesz az Adorációs Iskola utolsó alkalma. Szeretettel ajánljuk mindenkinek!
  • Március 3-án szombaton egyházközségi lelkinap lesz Veresegyházon, az esemény plakátja megtalálható a hirdetőn.
  • Március 3-án szombaton, Erdőkertesen az esti szentmise után taizéi imaórát tartunk. Szeretettel várunk mindenkit közös imádságra!
  • Ferenc pápa nagyböjti üzenetét, a ferencesek által összeállított készületi naptárat és egyéb nagyböjttel kapcsolatos információkat találhatunk a templomi hirdetőn és az egyházközség honlapján is.
  • 2017 őszén – több év szünet után – újra indult a katekéta és lelkipásztori munkatársképzés Vácott, az Apor Vilmos Katolikus Főiskolán. 2018 őszén újra indítanak első évet. További részletek a képzésről a főiskola honlapján olvashatók: www.avkf.hu
  • Beer Miklós Püspök atya kérésére felhívjuk a kedves testvérek figyelmét a Nemzeti Kisebbségvédelmi Kezdeményezésre a magyar, és más európai őshonos kisebbségek érdekében. A kezdeményezésről és az aláírásgyűjtésről tájékoztató a hirdetőtáblán és a honlapon olvasható.