2018.01.21. Vasárnapi hirdetések

Évközi 3. vasárnap – 2018.01.21.

  • Január 22-27. között kerül megrendezésre az ökumenikus imahét, amikor a Krisztusban hívők egységéért imádkozunk. Az imaalkalmak Veresegyházon hétköznapokon este 18:00 órakor kezdődnek. Január 27-én szombaton pedig délután 16:00 órakor Erdőkertesen lesz ima. Ebben az évben nálunk, a katolikus templomban lesz a közös imádság, ahol Gergely Ferenc Barnabás református lelkész fog igét hirdetni. Az imahét programját a hirdetőn és a honlapon is lehet olvasni. Szeretettel várunk mindenkit a közös imákra!
  • Mivel idén mi leszünk a házigazdák, az ima utáni szeretet-vendégséghez kérjük a kedves testvérek segítségét: aki teheti, süteménnyel, üdítővel járuljon hozzá az agapéhoz! Előre is köszönjük!
  • Az imahét alatt a hétköznap esti szentmisék elmaradnak mindkét településen, így hétfőn este nem lesz nálunk szentmise.
  • Január 23-án kedden este lesz felnőtt katekézis Zsolt atyával!
  • Január 24-én szerda este 19:30 órakor énekpróbát tartunk a közösségi teremben. Szeretettel várjuk az énekeseket és a hangszereseket!
  • Pénteken 17 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • A 12/9. estével folytatódik január 27-én, szombaton a szentmise után az Adorációs Iskola, amely a szentségimádáshoz nyújt segítséget. Minden alkalommal egy rövid tanítás után, egy rövid szentségimádásra van lehetőség, ahol a gyakorlatban is ki lehet próbálni az előadásban hallottakat. Bátran csatlakozhat az is, aki eddig még nem volt, vagy nem tud minden estén részt venni! Szeretettel ajánljuk mindenkinek, és szeretettel hívunk mindenkit!
  • Aki 2018-ban kíván egyházi házasságot kötni templomunkban, kérjük, ezt január végéig jelezze a plébánián. Kérjük, a testvéreket is, hogy erről szóljanak azoknak, akikről tudják, hogy házasságra készülnek!