2018.01.14. Vasárnapi hirdetések

Évközi 2. vasárnap – 2018.01.14.

Szeretettel hirdetjük:

  • Kedden 18:30 órakor missziós imaóra lesz a közösségi teremben.
  • A következő szerdai énekpróba január 24-én lesz!
  • Pénteken 17 órakor várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban!
  • Január 22-27. között lesz az ökumenikus imahét, amikor a Krisztusban hívők egységéért imádkozunk. Az imahét alatt a hétköznap esti szentmisék elmaradnak mindkét településen. Az imaalkalmak Veresegyházon hétköznapokon este 18:00 órakor lesznek, Erdőkertesen pedig, január 27-én szombaton délután 16:00 órakor lesz. Ebben az évben nálunk, a katolikus templomban lesz a közös imádság és Gergely Ferenc Barnabás református lelkész fog igét hirdetni. Mivel idén mi leszünk a házigazdák, az ima utáni szeretet-vendégséghez kérjük a kedves testvérek segítségét: aki teheti, süteménnyel, üdítővel járuljon hozzá az agapéhoz! Előre is köszönjük! Az imahét programját a hirdetőn és a honlapon is lehet olvasni. Szeretettel várunk mindenkit a közös imákra!
  • A 12/8. estével folytatódik január 20-án, szombaton a szentmise után az Adorációs Iskola, amely a szentségimádáshoz nyújt segítséget. Minden alkalommal egy rövid tanítás után, egy rövid szentségimádásra van lehetőség, ahol a gyakorlatban is ki lehet próbálni az előadásban hallottakat. Bátran csatlakozhat az is, aki eddig még nem volt, vagy nem tud minden estén részt venni! Szeretettel ajánljuk mindenkinek, és szeretettel hívunk mindenkit!