2017.07.16. Vasárnapi hirdetések

2017.07.16. – Évközi 15. Vasárnap

Iz 55,10-11 – Róm 8,18-23 – Mt 13,1-23

 Szeretettel hirdetjük

 

  • ~lőreláthatóan augusztus végéig az Evangélikus Templomban (Nemes u. 4., Posta mellett) tartjuk a szombat esti (18:00) és a vasárnap reggeli (7:30) szentmiséket. Nagyon köszönjük Evangélikus Testvéreinknek, hogy templomfelújítás idejére segítséget nyújtanak nekünk, és a rendelkezésünkre bocsátották az Evangélikus Templomot!
  • A hétfői (17:30) szentmise és minden más imaalkalom helyszíne a templomunk melletti közösségi terem.
  • Köszönjük mindenkinek, aki részt vett június utolsó hetében a templom körüli munkákban, támogatta imájával, hozzájárulásával a feladatok elvégzését. Aki most lemaradt erről a lehetőségről, vagy éppen szeretne újra belevágni egy hasonló jó “kalákába”, annak jó hír, hogy augusztus közepén lesz újra lehetősége rá. A festés után ugyanis mindent vissza kell vinni, vissza kell szerelni a templomba, a helyére. Ekkor is várjuk majd a segítő kezeket!
  • Ne feledkezzünk el Egyházközségük rendszeres támogatásáról! Az egyházi hozzájárulás éves mértéke, Püspök atya rendelkezése alapján, személyre szabottan mindenki éves jövedelemének az 1%-a.
    Az egyházadó befizethető készpénzben a szentmisék után, de van lehetőség banki átutalásra is. Köszönettel fogadjuk az egyházadó befizetésén túli pénzadományokat is!
    Az Egyházközség számlaszáma: 66000042–11026235

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: Hirdetés_2017_07_16