2017.05.28. Vasárnapi hirdetések

2017.05.28. – Urunk mennybemenetele

Hirdetjük a kedves testvéreknek:

• Kedd este 19:30-kor lesz a nyári szünet előtti utolsó felnőtt katekézis Zsolt atyával.
  • Péntek délután 17:00 órakor várjuk az iskolásokat az Oratóriumban.
  • A Veresegyházi Római Katolikus Egyházközség idén is szeretettel vár mindenkit Pünkösdvasárnap (június 4.) a Szentlélek Fesztiválra! Az egész napos program részletei a kihelyezett plakáton, szórólapokon és a honlapon is olvashatóak.
  • Templomunk felújításához kapcsolódó munkákhoz KALÁKA közösségi munkát szervezünk. A munkákra június 24. (szombat) és július 1. (szombat) közötti héten kerül sor. Vasárnap kivételével naponta reggel 8:00 órától délután 18:00 óráig várunk segítő kezeket. Lehetőleg egész napra tervezzük a segítséget, hogy amibe belefogunk be is tudjuk fejezni.
    A KALÁKA során a közösségi épületen végzünk festési munkákat és a templomot készítjük elő a belső felújításhoz.

A feladatok, melyekre jelentkezőket várunk:

-Ereszcsatorna tisztítás és festés,

-Ereszdeszkázat csiszolás és festés,

-Ajtó, ablak külső felület csiszolása, festése,

-Templom berendezéseinek kipakolása, közösségi terem berendezése. (cipekedős),

-Takarítás,

-Élelmezés (ital, süti adományokat is elfogadunk).

A megvédendő dolgok takarásához nagyméretű textil anyagokat gyűjtünk, pl. használt kidobásra szánt ágynemű, lepedő, függöny (vászonszerű). Leadható a sekrestyében.

Jelentkezés módja: a táblázat kitöltése, amely a sekrestyében és a templom bejáratánál található.

A hirdetések PDF formátumban letölthetők innen: Hirdetés_2017_05_28