2016.11.13. – Vasárnapi hirdetések

2016.11.13. – Évközi 33. vasárnap

 

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:

  • Vasárnap (nov. 13.) reggel 8 órakor „családos mise” lesz, mindenkit szeretettel várunk!
  • November 15-én, kedden 19:30 órakor folytatódik a felnőtt katekézis.
  • Péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az iskolásokat az Oratóriumban!
  • A keresztény filmklub következő vetítése egy diákról szól, aki szilárd hittel győzi meg hallgatóságát és ateista tanárát Isten létezéséről. A film címe: ISTEN NEM HALOTT. A film feliratos. A vetítés november 20-án, vasárnap 15 órakor lesz az erdőkertesi közösségi teremben, és kb. 17.30-ig tart. Mindenkit szeretettel várunk! https://erdokertes.vaciegyhazmegye.hu/filmklub/
  • Az „ANYA, APA, GYEREKEK” elnevezésű európai polgári kezdeményezés a házasságért és a családért indított aláírásgyűjtést az EU tagállamaiban. Mivel több uniós ország törvényeiben a család fogalma ma már nem ugyanazt jelenti, a kezdeményezés célja, hogy egységessé tegye a házasság és a család fogalmát az EU jogalkotásában, vagyis: a házasság egy férfi és egy nő szövetsége, és a család a házasságon és/vagy leszármazáson alapul. Ezen értékrend védelmére mi is lehetőséget adunk templomunkban, hogy a Kedves Testvérek aláírásukkal támogassák kezdeménye-zést. A templomban november 20-ig lehet aláírni a támogató nyilatkozatot. A kezdeményezés interneten is aláírható, ahol bővebb információkat is lehet olvasni. A kezdeményezést aláírhatja minden uniós állampolgár, aki a 18. évét betöltötte. A személyi számra, vagy egy személyazonosító igazolvány számára van szükség az aláíráskor (http://www.mumdadandkids.eu/hu)

A hirdetések letölthetők PDF formátumban innen: hirdetes_2016_11_13