2015.11.01 Vasárnapi hirdetések

2015. November 1. – Mindenszentek

Szeretettel hirdetjük a kedves testvéreknek:

• Az egyházadó befizethető a szentmisék után a sekrestyében. Adományaikat köszönjük!
  • Már kaphatóak 2016. évi egylapos, hajtogatós és asztali naptárak, valamint kalendáriumok a sekrestyében.
  • Kedden este (nov. 3.) nem lesz felnőtt katekézis. Folytatás nov. 10-én 19:30-kor!
  • A csütörtöki 17:30-as szentmise után, 19 óráig gyónási lehetőség van, a gyóntatás ideje alatt szentségimádást tartunk!
  • Szeretettel várjuk az általános iskolásokat minden péntek délután 5 órakor az Oratóriumban!
  • Mindenszentek ünnepén (nov. 1.) a szokásos vasárnapi miserend szerint tudunk részt venni a szentmiséken. Idén a temetői közös imádság és a sírkőszentelés november 1-jén vasárnap 11 órakor lesz. A sírkőszentelésre vonatkozó kéréseiket a sekrestyében vagy a temetőgondnoknál adhatják le!
  • Halottak napján (nov. 2.) 17:30 órakor lesz szentmise templomunkban.

A hirdetések letölthetők PDF-ben innen: Hirdetés_2015_11_01