2015.10.18 Vasárnapi hirdetések

2015. Október 18. – Évközi 29. vasárnap

Missziós vasárnap

Szeretettel hirdetjük a kedves Testvéreknek:

Az egyházadó befizethető a szentmisék után a sekrestyében. Adományaikat köszönjük!

• Már kaphatóak 2016. évi egylapos, hajtogatós és asztali naptárak, valamint kalendáriumok a sekrestyében.
  • A csütörtöki 17:30-as szentmise után, a gyóntatás ideje alatt (19 óráig) szentségimádást tartunk!
  • Lesz Oratórium az őszi szünetben is! Október 23. szünet lesz, az ünnep miatt, de október 30. péntek délután 5 órakor szeretettel várjuk az általános iskolásokat!
  • Október 18-án vasárnap, a 9:30-as szentmise keretében lesz az elsőáldozás az erdőkertesi templomban. Imádkozzunk a gyerekekért!
  • A keresztény filmklub újabb vetítése “Bernadett” címmel egy fiatal lányról szól, akinek Lourdes-ban megjelent a Szűzanya. A szent életű lány történetét két részben vetítjük. A vetítés október 18-án, vasárnap 15 órakor lesz az erdőkertesi közösségi teremben, és kb.19.00-ig tart. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Missziós vasárnap van, a perselyadományokat a missziók javára fogjuk továbbítani. Adományaikat köszönjük!

A hirdetés letölthető PDF-ben innen: Hirdetés_2015_10_18