2015.10.04. Vasárnapi hirdetések

2015. Október 4. – Évközi 27. vasárnap

Szeretettel hirdetjük a kedves Testvéreknek:

• Már kapható 2016. évi egylapos, hajtogatós, asztali naptár, valamint kalendárium a sekrestyében.
  • Kedves lányok, asszonyok! Októbertől két hetenként kézműves /kötés, horgolás, gyöngyözés stb/ tevékenységet szervezünk a közösségi termünkben. Ne felejtsük el az anyáinktól, nagyanyáinktól tanult kézimunkákat! Érdeklődni lehet Gál Ildikónál. (tel.: 0630 4543349)
  • Október 4-én vasárnap 9.30-kor Erdőkertesen kilenc testvérünk fog bérmálkozni, Varga Lajos segédpüspök úr jön majd a szentséget kiszolgáltatni. Kísérjük őket imádságunkkal!
  • Felkészítést indítunk bérmálkozásra, azok jelentkezhetnek, akik legalább 9. osztályosok. Az első alkalom október 16-án pénteken lesz 19.30-tól a Szent Pio otthonban. A felkészítést Jácinta nővér vezeti.
  • Azokat a szülőket, akiknek a gyermeke idén kezdi meg az elsőáldozásra való felkészülést, október 7-én (szerdán) este fél 8-ra várjuk a veresegyházi Szent Pio Otthon közösségi termébe.
  • Az idén elsőáldozó gyermekek szüleinek, október 9-én (péntek) este fél 8-tól lesz találkozó a veresegyházi Szent Pio Otthon közösségi termében.
  • Október 18-án vasárnap, a 9:30-as szentmise keretében lesz az elsőáldozás, az erdőkertesi templomban.
  • Október első hetében a helyi óvodákban is megkezdődnek a katolikus hittan foglakozások. Szeretettel várjuk az óvodásokat! (Szőlőfürt Református Óvoda: hétfő 15:15,„Ki akarok nyílni” Önkormányzati Óvoda: csütörtök: 15:15)
  • A csütörtöki 17:30-as szentmise után, a gyóntatás ideje alatt (19 óráig) szentségimádást tartunk!
  • Szeretettel várjuk az általános iskolásokat az Oratóriumban, péntekenként délután 5 órakor!

Letölthető PDF formátumban: Hirdetés_2015_10_04